Nastopi
klavirski nastop učencev B. Glavine | 19.03.2024, ob: 16:50 Portorož |
---|---|
12. šolski nastop Gš Koper - ODPADE! | 19.03.2024, ob: 19:00 |
2. Srečanje pianistov | 20.03.2024, ob: 19:00 |
6. šolski nastop na OŠ Koper | 21.03.2024, ob: 18:00 Avla OŠ Koper |
Koncert: Peter Bubola, klavir | 21.03.2024, ob: 19:00 |
nastop flavtistk, tekmovalk, Izola | 22.03.2024, ob: 18:30 |
ZPGŠ dan pianistov, 1. nastop | 27.03.2024, ob: 10:40 |
Klavirski dan ZPGŠ, 2. nastop | 27.03.2024, ob: 12:12 |
Klavirski dan ZPGŠ, 3. nastop | 27.03.2024, ob: 15:15 |
Klavirski dan ZPGŠ, 4. nastop | 27.03.2024, ob: 17:17 |
Klavirski dan ZPGŠ - koncert samospevov | 27.03.2024, ob: 19:00 |
13. šolski nastop Gš Koper | 28.03.2024, ob: 19:00 |
nastop tekmovalk-flavta-Izola | 29.03.2024, ob: 18:30 |
Nastop najmlajših podružnice Piran | 02.04.2024, ob: 18:00 Velika dvorana Avditorij portorož |
13. nastop UG | 02.04.2024, ob: 18:00 |
Nastop šolskega godalnega orkestra in orkestra najmlajših | 03.04.2024, ob: 18:30 |
Koncert učiteljev Glasbene šole Koper s podružnicami | 04.04.2024, ob: 19:00 Dvorana Pokrajinskega muzeja Koper |
nastop tekmovalk-flavta-Izola | 05.04.2024, ob: 18:30 |
3. nastop učencev in dijakov klavirja - razred prof. Selme Chicco Hajdin | 08.04.2024, ob: 18:00 Koncertna dvorana Glasbene šole Koper |
14. šolski nastop Gš Koper | 09.04.2024, ob: 18:00 |
14. šolski nastop Gš Koper | 09.04.2024, ob: 19:15 |
Nastop za 6. razrede OŠ Ankaran in OŠ Hrvatini | 11.04.2024, ob: 10:00 |
14. nastop UG | 15.04.2024, ob: 18:00 |
Nastop učencev iz razreda Tinkare Marinac | 16.04.2024, ob: 19:00 |
7. šolski nastop na OŠ Koper | 18.04.2024, ob: 18:30 Avla OŠ Koper |
15. šolski nastop Gš Koper | 18.04.2024, ob: 18:00 |
15. šolski nastop Gš Koper | 18.04.2024, ob: 19:15 |
NASTOP GŠ KOPER ZA DAN ODPRTIH VRAT | 20.04.2024, ob: 11:00 Prireditveno - protokolarna dvorana Svetega Frančiška Ašiškega |
3. nastop učencev harmonike GŠ Izola iz razreda prof. Mirjane Gvozdenac | 23.04.2024, ob: 18:30 Dvorana Izola |
3. nastop učencev harmonike GŠ Piran iz razreda prof. Mirjane Gvozdenac | 24.04.2024, ob: 18:30 Zelena dvorana Avditorija |
Razredni nastop učencev in učenk iz razreda Danijele Masliuk | 25.04.2024, ob: 19:00 |
Nastop solistov in komornih skupin z gostujočo šolo iz Białystoka | 25.04.2024, ob: 18:30 Pokrajinski muzej Koper |
Nastop za dan odprtih vrat | 26.04.2024, ob: 17:00 |
15. nastop UG | 07.05.2024, ob: 18:00 |
16. šolski nastop Gš Koper | 09.05.2024, ob: 18:00 |
16. šolski nastop Gš Koper | 09.05.2024, ob: 19:15 |
Dan odprtih vrat 1. del | 11.05.2024, ob: 10:30 |
Dan odprtih vrat 2. del | 11.05.2024, ob: 11:30 |
16. nastop UG | 13.05.2024, ob: 18:00 |
Zaključni nastop komornih skupin s harmoniko KIP (ali IP) | 14.05.2024, ob: 19:00 |
Srečanje učencev trobil KIP | 15.05.2024, ob: 19:00 Dvorana GŠ Izola |
Zaključni nastop učencev kitare in orkestrov GŠ Koper / Izola / Piran | 16.05.2024, ob: 18:00 |
3. srečanje aktiva klarinet, saksofon KIP | 17.05.2024, ob: 19:00 |
17. šolski nastop Gš Koper | 21.05.2024, ob: 18:00 |
17. šolski nastop Gš Koper | 21.05.2024, ob: 19:15 |
Razredni nastop učencev in dijakinj flavte iz razreda Alenke Zupan | 22.05.2024, ob: 15:30 Glasbena šola Koper |
Zaključni nastop GŠ Koper | 23.05.2024, ob: 19:00 Pokrajinski muzej Koper |
Razredni nastop klarinetistov | 27.05.2024, ob: 19:00 |
Razredni nastop učencev iz razreda Uroša Bubnič in Katje Dadič | 29.05.2024, ob: 18:00 Dvorana Izola |
8. šolski nastop na OŠ Koper | 30.05.2024, ob: 18:30 Avla OŠ Koper |
Zaključni nastop razreda tolkal Koper in Marezige | 30.05.2024, ob: 18:00 |
Koncert ob zaključku šolanja Arban, Kočevar, Matvienko (in komorne) | 04.06.2024, ob: 19:00 Izola-Isola, Slovenia |